מאמרי מכונות אריזה

סטארפק / מאמרי מכונות אריזה / מכונות אריזה למזון

מכונות אריזה למזון

21 בApril 2020 מאמרים סטארפק

האם שאלתם את עצמכם פעם כיצד המזון שאתם רוכשים שומר על טריותו גם לאחר שישב ימים ארוכים על מדפי הסופר-מרקט ועוד מספר ימים בביתכם? האם תהיתם כיצד מרבית מוצרי המזון המיובאים שאנו אוכלים שומרים על שלמותם ואיכותם למרות שעברו מאות אלפי קילומטרים באוניות, במשאיות או במטוסים?

בעידן המודרני, המאפשר לנו ליהנות משפע של מזון מגוון, אנו לעיתים מקבלים כמובן מאליו את העובדה שהמזון שלנו טרי וטעים, לא משנה מהיכן הוא מגיע או כמה זמן חלף מאז ייצורו. לא כולנו מודעים לכך שהמפתח לשמירה על איכותו וטריותו של המזון שלנו הוא אופן אריזתו.

מכונת אריזה למזון

מכונת אריזה למזון – המפתח לשמירת טריות המזון

כמגוון סוגי המזונות שאנו צורכים, כך גם מגוון מכונות האריזה המשמשות לאריזתם. מכיוון שלכל סוג מזון אורך חיי מדף שונה ותנאי אחסון ייחודיים הנדרשים כדי לשמור על טריותו ואיכותו, פותחו מכונות אריזה למזון המיועדות לכל סוג מזון. כך למשל, ישנן מכונות אריזה ייעודיות לאריזת מוצרי בשר ומוצרי חלב באריזת ואקום, ישנן מכונות אריזה לאריזת מזון יבש בשקיות עם פטנט לסגירה חוזרת ולשמירה על הטריות וכדומה.

מוצרי אריזה – כי אריזה נכונה מתחילה בעטיפה

כדי לשמור על טריותם ואיכותם של מוצרי מזון, או של כל מוצר אחר לצורך העניין, יש לתת את הדעת גם לחומרים המשמשים לאריזתם ולא רק לאופן האריזה. מוצרי אריזה יעילים הם מוצרים המאפשרים אריזה אופטימלית של המוצר, באופן כזה שיגן עליו מפני קלקול, התיישנות, חמצון וכדומה. גם בהיבט זה חשוב להתאים בין מוצרי האריזה לסוג המזון הנארז. עבור האזרח הממוצע אולי אין כל משמעות בין אריזת קרטון, ניילון או פלסטיק, ואין זה משנה באיזה סוג דבק ייעשה שימוש כדי לסגור את האריזה. אולם לבחירות אלו יש השפעה קריטית על אורך חיי המוצר ועל איכותו וטריותו.

סטארפק – מומחים בתחום מכונות אריזה למזון

לאור החשיבות הקריטית של סוגן ואיכותן של מכונות אריזה למזון, כמו גם לבחירת מוצרי האריזה, חשוב מאוד לא להשאיר את מלאכת האריזה לחובבנים. כשמדובר באריזת מוצרים בכלל, ומוצרי מזון בפרט, סטארפק היא הכתובת היחידה. לחברת סטארפק למעלה מ- 25 שנות ניסיון בתחום האריזה והיא מציעה ללקוחותיה שפע של פתרונות אריזה חדישים ומתקדמים. סטארפק מעמידה לרשות לקוחותיה ידע נרחב, ניסיון עתיר שנים וחדשנות טכנולוגית בלתי פוסקת, כדי שתוכל לספק עבור כל לקוח את מכונות האריזה ומוצרי האריזה המתאימים לצרכיו הייחודיים.

סטארפק מספקת ללקוחותיה מכונות אריזה למזון מתוצרת מיטב היצרנים, כמו גם חומרי אריזה איכותיים. ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביתר ועל שירות אמין, מהיר והוגן, הם שהקנו לסטארפק את המוניטין כחברה המובילה בתחום האריזה, המשרתת נאמנה חוג גדול של לקוחות מרוצים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו וליהנות משלל מכונות אריזה למזון ומוצרי אריזה באיכות שאין שני לה.חזרה לכל המאמרים

Tags?אפשר לעזור
סגור